Poradenství a koučink

Jsem držitelkou certifikátu MINDSET COACH, Mindset Academy, Praha 

V praxi se často setkávám s lidmi, kterým se opakovaně nedaří zhubnout, kteří vyzkoušeli spoustu různých diet a typů cvičení. Jenže velice často jejich problémem není špatně zvolená metoda hubnutí, ale problémy, které spočívají v osobním životě a přístupu k sobě samému.

Společně odhalíme hlavní příčiny, proč nehubnete

Jeden z mnoha příkladů je klientka N., mladá pracující dívka žijící sama, která za mnou přišla proto, aby cvičením se mnou zhubla. Na vstupním pohovoru mi popsala své předešlé neúspěšné pokusy o zhubnutí, avšak během pohovoru jsem zjistila, že je slečna N. velice přetěžovaná v práci, snaží se být perfektní a vyhovět každému, nemá čas na sebe, nemá čas na jídlo, špatně spí, má neustále pocit, že nic nestíhá, z čehož je nervózní a frustrovaná, což vyúsťuje v deprese a nervová zhroucení.

Po tomto zjištění jsem ji vysvětlila, že v takovém psychickém stavu zhubne velice těžko, právě kvůli těmto problémům, kvůli tomu, že je neustále ve stresu, má nízké sebevědomí/sebelásku a nevěnuje čas sama sobě, proto jsem jí nabídla své konzultace, na kterých jsme později zjistily, že tyto problémy pocházejí z dětství, kdy slečna N. od rodičů dostávala velice málo lásky a pochvaly. Toto zjištění nám umožnilo s tímto jejím stavem pracovat. Po několika sezeních se její psychický stav postupně zlepšil a začala hubnout.

Pomůžu najít řešení

Mým úkolem často tedy bývá správně diagnostikovat jádro problému a klienta na něj upozornit. Poté se snažím klientovi pomáhat aktivním přístupem v řešení jeho problémů a to častokrát zároveň s fyzickým tréninkem a správnou změnou životního stylu. Jedině tehdy může být vaše snaha úspěšná.

Závěrem bych chtěla ukázat, že řešení těchto problémů je často velmi obtížné a vyžaduje externí pomoc. Člověk se může velmi lehko ztratit ve svém bludném kruhu problémů a je velmi obtížné rozeznat, jak se z něj dostat.

Pokud se nacházíte v situaci, kdy jste se už několikrát pokusila hubnout různými metodami, a žádná nezabrala, tak se na mě neváhejte obrátit – Konzultace

Konzultace trvá 60 min.

Přečtěte si taky články z rubriky Psychika

Cena: 600 Kč
Poradenství a koučink

Máte zájem o tuto službu? Zavolejte mi nebo zanechte zprávu!

Svěřte se do rukou zkušeného trenéra, vytvarujte a posilte svoje tělo a sebevědomí ještě dnes!

+420 704 772 027

Fitness trenér Brno

Kdo se o vás postará?

Milé dámy!
Jmenuji se Irina Pachomova a jsem osobní trenérkou fitness.

Sama jsem začala cvičit poměrně pozdě, ale teď vím, že nikdy není pozdě.
Fitness není jen moje práce, ale i velká láska. Trénuji převážně ženy, které se na mě obracejí s prosbou o pomoc, jak vypadat a cítit se lépe, jak vytvarovat a zpevnit postavu.

Na trénincích s klientkami využívám své znalosti a zkušenosti, které jsem získala na odborných kurzech a během několikaleté praxe.

Přečtěte si o mně více

Máte zájem o tuto službu?

Zanechte mi váš kontakt a já se vám ráda ozvu :-)

  1. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.