Poradenství a koučink

Jsem držitelkou certifikátu MINDSET COACH, Mindset Academy, Praha 

V praxi se často setkávám s lidmi, kterým se opakovaně nedaří zhubnout, kteří vyzkoušeli spoustu různých diet a typů cvičení. Jenže velice často jejich problémem není špatně zvolená metoda hubnutí, ale problémy, které spočívají v osobním životě a přístupu k sobě samému.

Společně odhalíme hlavní příčiny

  • proč nehubnete
  • nespíte
  • nemáte na nic chuť
  • nic vás nebaví
  • máte deprese
  • pořád myslíte na problém, který vás trápí
  • nemáte energii na cvičení
  • občas brečíte a topíte se v začarovaném kruhu
  • nevíte, co vám je

Pomůžu najít řešení

Mým úkolem často tedy bývá správně diagnostikovat jádro problému a klienta na něj upozornit. Poté se snažím klientovi pomáhat aktivním přístupem v řešení jeho problémů a to častokrát zároveň s fyzickým tréninkem a správnou změnou životního stylu. Jedině tehdy může být vaše snaha úspěšná.

Závěrem bych chtěla ukázat, že řešení těchto problémů je často velmi obtížné a vyžaduje externí pomoc. Člověk se může velmi lehko ztratit ve svém bludném kruhu problémů a je velmi obtížné rozeznat, jak se z něj dostat.

Pokud se nacházíte v situaci, kdy jste se už několikrát pokusila hubnout různými metodami, a žádná nezabrala, tak se na mě neváhejte obrátit – Konzultace

 

Přečtěte si taky články z rubriky Psychika

Cena: 800 Kč

Máte zájem o tuto službu? Zavolejte mi nebo zanechte zprávu!

Svěřte se do rukou zkušeného trenéra, vytvarujte a posilte svoje tělo a sebevědomí ještě dnes!

+420 704 772 027

Fitness trenér Brno

Kdo se o vás postará?

JMENUJI SE IRINA A JSEM OSOBNÍ TRÉNERKOU FITNESS

Sama jsem začala cvičit poměrně pozdě (40 let), ale teď vím, že nikdy není pozdě. Cvičím už 18 let a doufám, že budu ještě dlouho.
Fitness není jen moje práce, ale i velká láska. Trénování mě naplňuje a baví, ráda sleduji proměnu u mých klientů, fandím jim, podporuji a mám velkou radost, když se ve cvičení posouvají dál a dál. Jsem zkušený sportovní kouč, kterému nechybí empatie, srdečnost a intuice.

Na trénincích s klientkami využívám své znalosti a zkušenosti, které jsem získala na odborných kurzech a během několikaleté praxe.

Přečtěte si o mně více

Máte zájem o tuto službu?

Zanechte mi váš kontakt a já se vám ráda ozvu :-)