Služby

Chci komplexní nabídku

Komplexní nabídka trenérských služeb na měsíc

Naučíte se správné provedení cviků. Zažijete tréninky na vlastní kůži. Dozvíte se o tom, jaký má být váš jídelníček. Pochopíte, jak má vypadat právě váš trénink.

Číst více

Chci pěkný zadek

Jak na zadek

Pěkný zadeček budete mít díky správnému výběru cviků, které opravdu fungují, kdy vám poroste to, co má a neporoste to, co nemá. Správné formování právě vaší postavy.

Číst více

Chci cvičit online

Online trenér

Konzultace e-mailem nebo online dle přání, sestavení tréninkového plánu, kontroly techniky cviků, sestavení jídelníčku na týden. Platí po dobu 2 měsíců.

Číst více

Chci tréninkový plán

Sestavení tréninkového plánu

Sestavím pro vás tréninkový plán na míru dle vašich cílů. Tréninkový plán bude přizpůsoben vašemu zdravotnímu stavu a fyzické kondici.

Číst více

Chci ukázat cviky

Jak cvičit – školení

Pokud nevíte přesně, jak se cvik správně provádí využijte tuto službu. Ráda vám cviky ukážu a vše vysvětlím. Správná technika je důležitá.

Číst více

Chci tvarovat postavu

Posilovací trénink

Pro formování ženské postavy je posilovací trénink nejlepší. Žádný jiný sport nebo aktivita nedokážou tak účinně spalovat tuk, zpevňovat a tvarovat postavu.

Číst více

Chci rozvíjet rovnováhu

Balanční trénink (Core)

Balanční trénink pozitivně ovlivní rozvoj rovnováhy. Zlepší vaši koordinační a silové schopnosti, posílí a zpevní celé tělo. Je vhodný pro každého.

Číst více

Chci zlepšit kondici

Kondiční trénink

Velice intenzivní trénink na zlepšení fyzické kondice. Rozvijí a udržuje pohybové schopnosti a zlepšuje tělesnou zdatnost člověka.

Číst více

Chci potěšit dárkem

Dárkový poukaz

Potěšte své blízké, přátelé a kolegy originálním dárkem k narozeninám, Vánocům či svátku! Darujte jim příležitost udělat něco pro své zdraví!

Číst více