Změna stravy

Tereza Hendlová

Dobrý den , prosila bych o radu. Ráda bych začala cvičit. Chci se sebou něco začít dělat. Nejsem tlustá, nemám nadváhu, s tím jsem nikdy problém neměla. Spíše bych chtěla vytvarovat popřípadě vyrysovat a zpevnit postavu. Přece jenom jak se říká , když je člověk hubený, vypadá dobře oblečený, ale když člověk cvičí, vypadá třeba dobře v plavkách. Zpět proč Vám píši. Je nutné překopávat svůj jídelníček ? Jak už jsem říkala, že s váhou přímo problémy nemám , i když nějáky přebytečný tuk v oblasti břicha trochu asi ano. Je tedy nutné abych se začala stravovat zcela zdravě , např. vyřadit úplně něco smazeneho, nebo slazene limonady ? Prosím o radu , doufám ze jste můj dotaz pochopila a pokusíte se mi aspoň trochu poradit . Moc děkuji předem za odpověď .Mějte se krásně.

Zpět na seznam dotazů


Komentáře

  1. Irina Pachomova napsal:

    Dobrý den, ano, pro dosázení výsledků, které chcete, je důležité jíst správně. Na co byste si měla dát pozor se můžete dočíst tady http://www.fitnesstrenerbrno.cz/strava/

    To, co vašemu tělu nevadí teď a zatím to dobře zvládá, neznamená, že to takhle zůstane navždy. Je lepší jíst zdravě pořád.