Tluste nohy

Petra

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli nohy které mám bohužel hodně tlusté a doktor mi řekl že se jedná o špatný lymfatický systém tak jestli je možné to cvičení a stravou změnit tak aby ty nohy vypadaly dobře Chodím do posilovny už rok a půl bohužel nic se neděje a teď měsíc jsem teprve začal řešit jídelníček Sice jsem trochu zhubla ale ty nohy jsou stále a hrozné tak bych chtěla vědět jestli vůbec je šance že bych je někdy mohla mít svalnaté Děkuji hezký den

Zpět na seznam dotazů


Komentáře

  1. Irina Pachomova napsal:

    Dobrý den, pokud máte špatný lymfatický systém, bohužel nikdy nebudete mít vyrýsované nohy, ale mohou samozřejmě zhubnout. Bohužel nevím, jak vypadáte a neznám další důležité informace, díky kterým bych vám mohla lépe poradit, ale při dodržování pravidelnosti ve cvičení a správném stravování můžete mít výsledky. Pokud jste za rok a půl nedosáhla žádných výsledků, je potřeba trénink změnit. Nejlépe Vám poradí trenér jakým způsobem máte cvičit. Na nohy existují určité cviky, u kterých nohy budou hubnout, ale jen pokud na nohou máte dostatek svalů a tuku. Samozřejmě také hraje roli genetika, ale pokud se obrníte značnou dávkou trpělivosti a vytrváte, může to být lepší.
    V případě zájmu o podrobnější řešení tohoto problému, se na mě můžete obrátit s pomocí formuláře https://www.fitnesstrenerbrno.cz/konzultace/.