Povislé paže

Radka Bučková

Dobrý den, moc prosím o radu. Je mně 50 roků . Během dvou roků jsem postupně snížila hmotnost o 15kg .Abych zpevnila tělo, běhám každý den na orbitreku cca 30-40min a také jsem začala posilovat ruce s činkami 2kg,abych zpevnila povislé paže. Někde dělám chybu. Kůže na vnitřní straně paží mně začala spíše viset nebo se mně krabatí. Nevím si s tím rady, jak toto opravit. Budu moc vděčná za radu zkušeného odborníka jsem z toho dost nešťastná. Syn mně radí po cvičení pít bílkovinu pro růst svalů:)) MOC DÍKY
Radka Bučková

 

Zpět na seznam dotazů


Komentáře

  1. Irina Pachomova napsal:

    Dobrý den, pokud chcete zpevnit paže, musíte tyto svaly zatěžovat. 2kg činky jsou dobré, když s cvičením začínáte. Postupně zátěž musíte zvyšovat, což znamená vyměnit činky za těžší. Nevím, jaké přesně cviky s činkami děláte a jestli je děláte správně. Pokud by tomu tak nebylo, nemusí být svaly paže vůbec namáhané a proto se Vám nezpevní.

    Cvičením na orbitreku tělo také nezpevníte, je to aerobní cvičení, není posilovací. Co se týká rady syna – svaly Vám neporostou, když budete brát bílkoviny a nebudete posilovat.