O mně

Abyste měli to, co jste nikdy neměli, je nutné dělat to, co jste nikdy nedělali!

Milé dámy!
Jmenuji se Irina Pachomova a jsem osobní trenérkou fitness.

Sama jsem začala cvičit poměrně pozdě, ale teď vím, že nikdy není pozdě.
Fitness není jen moje práce, ale i velká láska. Trénuji převážně ženy, které se na mě obracejí s prosbou o pomoc, jak vypadat a cítit se lépe, jak vytvarovat a zpevnit postavu. Muže trénuji taky :)

Na trénincích s klientkami využívám své znalosti a zkušenosti, které jsem získala na odborných kurzech a během několikaleté praxe.

Hlavní důraz kladu na individuální přístup ke klientkám 

Všechno, co se týká cíle klientek, řeším vždy komplexně a individuálně.

Správné stravování je nejdůležitější, jelikož má vliv nejen na hubnutí, ale na zdraví, vitalitu a celkově na to, jak se cítíte.

Sestavení tréninku se vždy odvíjí od věku, fyzických možností, zdravotního stavu, zkušeností se sportem, cílů a dokonce charakteru a temperamentu.

Řešení problémů které brání hubnutí, kolikrát souvisí s problémy, o kterých možná ani nevíte nebo si je neuvědomujete.  Pomůžu vám na ně přijít a společně najít řešení. Stav psychiky se totiž odráží na fyzickém těle.

Vím co ženy chtějí, jak se cítí, jaké mají starosti a problémy, protože jsem jedná z vás a proto vím, jak vám pomoci. Ze svých zkušeností s trénováním vím, že je to nutné, protože každá z vás je jiná.

Těším se na vás!

 

Moje klientky o mně

Irina Pachomova